AJURVEDA

Ajurvéda je medicínsky systém starý niekoľko tisícročí. Považuje sa za matku medicíny. Pochádza z Indie, a neskôr sa začala používať aj na blízkom ostrove na Cejlóne, dnešnej Srí Lanke. Vznikla skôr ako naša klasická medicína.  Cieľom ajurvédy nie je len liečiť choroby, ale im aj predchádzať. Pozdrav na Srí lanke je Ayubowan , čo znamená prajem ti zdravý a dlhý život. Ajurvéda je súčasťou ich Srí lanskych životov, a práve preto naši terapeuti poznajú ajruvédu nielen zo škôl ale i z bežného života.

Ajurvéda je založená na rovnováhe troch životných energií čiže dóš. Ak naše telo má v nerovnováhe energiu dáva nám to najavo prostredníctvom choroby. Cieľom ajruvédy je zistiť, kde je nerovnováha a nastáva proces liečenia. Je to kombinácia stravy, cvičenia – jógy, meditácií a ajurvédskych masáži. Vďaka masážach sa dóše buď posilnia, alebo príliš výrazné oslabia, a tak nastáva proces uzdravenia.  Pre každého z nás je veľmi dôležité starať sa o seba v období keď sa cítime zdravo, práve pravidelnými ajurvédskymi masážami, si zabezpečíme  že vaše telo bude v rovnováhe, čiže zdravé.

 Ajurvéda pomáha pri bolestiach celého tela, chrbtice, nôh, bolestiach hlavy, nespavosti, migrénach, vypadávaní vlasoch, pri problémoch s pleťou, neuróze, strese, depresiách, pri častých zápaloch v tele, problémoch s pohybovým aparátom, pri nadváhe, celulitíde, pri napätí svalov, ramien, krku i tváre, pri cukrovke, ekzéme, alergie, astme, artitíde, pri problémoch s otehotnením, sexuálnej slabosti a i iných.

AKO SA U NÁS CÍTITE ?

Našim zámerom je, aby ste sa cítili po návšteve u nás krajšie, zdravšie a spokojnejšie. A tieto správy šírili do celého sveta.  Je pre nás veľmi dôležité, čo ste o nás povedali alebo napísali.

PRIVAT BANKE :

Naši zamestnanci si veľmi pochvaľovali služby terapeutistov, boli neuveriteľní.  Všetci boli veľmi spokojní.

Lektory a kouči :

Naša práca je náročná na koncentráciu, preto pravidelne chodím do Sanasumy, kde si vždy vyberám shirodaru, prečistím si myseľ.

Luxery future :

Som manažér a hodiny trávim v aute, alebo na rokovaniach. Počas voľna sa venujem futbalu, pravidelné masáže v Sanasume sú mojou záchranou. Môžem byť tak fit na tele i na mysli, a to veľmi potrebujem pre spokojný život.

EuroDent :

Staráme sa našim klientom o zuby, a kvalitný servis sme ochotní cestovať i pracovať v noci. Sanasuma sa zase stará o nás. Vďaka tomu sme všetci zdraví a usmievaví.

Manažéri  a lekári Piešťanskej nemocnice:

Pri našej práci sa snažíme pravidelne zachraňovať ľudské životy, a pri masáži v Sanasume vieme že zachraňujú nás.

Manažér farmaceutického priemyslu :

Cestujem za Ruwanom krížom, krážom kde sa práve nachádza. Nakoľko viem, že jeho ruky a ajurvéda my veľmi pomáha pri náročnom spôsobe môjho života. Dal som prednosť zdraviu a preto si vyberám SANASUMU.

Mamičky z materského centra :

Pri kojení, stálom nosení našich detí, neprespaných nociach je ajurvéda pre nás posolstvo z neba. Veľmi nám pomáhajú masáže v SANASUME.

Energetická spoločnosť :

Počas školenia sme absolvovali ajurvédske masáže, bolo to najlepšie školenie, nakoľko sme sa postarali aj o svoj relax a pohodu.

...ďakujeme za to, že ste