AKO SA U NÁS CÍTITE ?

Našim zámerom je, aby ste sa cítili po návšteve u nás krajšie, zdravšie a spokojnejšie. A tieto správy šírili do celého sveta.  Je pre nás veľmi dôležité, čo ste o nás povedali alebo napísali.

PRIVAT BANKE :

Naši zamestnanci si veľmi pochvaľovali služby terapeutistov, boli neuveriteľní.  Všetci boli veľmi spokojní.

Lektory a kouči :

Naša práca je náročná na koncentráciu, preto pravidelne chodím do Sanasumy, kde si vždy vyberám shirodaru, prečistím si myseľ.

Luxery future :

Som manažér a hodiny trávim v aute, alebo na rokovaniach. Počas voľna sa venujem futbalu, pravidelné masáže v Sanasume sú mojou záchranou. Môžem byť tak fit na tele i na mysli, a to veľmi potrebujem pre spokojný život.

EuroDent :

Staráme sa našim klientom o zuby, a kvalitný servis sme ochotní cestovať i pracovať v noci. Sanasuma sa zase stará o nás. Vďaka tomu sme všetci zdraví a usmievaví.

Manažéri  a lekári Piešťanskej nemocnice:

Pri našej práci sa snažíme pravidelne zachraňovať ľudské životy, a pri masáži v Sanasume vieme že zachraňujú nás.

Manažér farmaceutického priemyslu :

Cestujem za Ruwanom krížom, krážom kde sa práve nachádza. Nakoľko viem, že jeho ruky a ajurvéda my veľmi pomáha pri náročnom spôsobe môjho života. Dal som prednosť zdraviu a preto si vyberám SANASUMU.

Mamičky z materského centra :

Pri kojení, stálom nosení našich detí, neprespaných nociach je ajurvéda pre nás posolstvo z neba. Veľmi nám pomáhajú masáže v SANASUME.

Energetická spoločnosť :

Počas školenia sme absolvovali ajurvédske masáže, bolo to najlepšie školenie, nakoľko sme sa postarali aj o svoj relax a pohodu.

...ďakujeme za to, že ste