RUWAN CHAMARA LIYANAGE

Volám sa Ruwan Chamara Liyanage a pochádzam zo Srí Lanky, z krajiny otvorených sŕdc.  Srí Lanka je krajina, ktorú keď spoznáte tak si ju zamilujete. U nás to vyzerá ako v Avatarovi všetko vo veľkom kvitne, nádherne voní, všade cítite vlhkosť oceánu, a silu prírody. Ľudia ešte žijú v súlade s prírodou a samy so sebou. Deti sa hrajú vonku, ženy sa stretávajú a spolu varia, nikam sa neponáhľajú ich život je rodina a deti. Muži ženy uctievajú a vážia si ich pre dary, ktoré im dávajú. Večer sa celou Srí lankou rozoznievanú bubny a spev. To je čas, ktorí spolu trávia namiesto televízora. Ľudia poznajú každú bylinku na čo sa používa, ešte nezabudli ako sa s nimi rozpráva príroda.  Vedia ako sa samy môžu vyliečiť , ako sa používa sila mysle i tela. A predsa....

A predsa som sa túžil dostať do Európy. Vo východnej Ázie ľudia vedia počúvať svoju dušu, a získavajú tak vnútorný pokoj. Nezabudli na princípy vesmíru. V Európe vedia  ľudia používať silu mysle, a tak sa hmotne zabezpečiť. Ak by sme spojili tieto talenty, svet by bol dokonale šťastný a zdravý.

A preto som sa rozhodol priniesť sem kúsok duše a Srí Lanského pokoja. Môj dedo  bol v dedine ľudový liečiteľ, myslím, že on mi predal svoj talent liečiť a uzdravovať ľudí prostredníctvom svojich rúk. Veľa dní a nocí som trávil na brehu oceána a sníval, že jedného dňa budem mať ajurvédske centrum v Európe, a nebudem musieť bojovať každý deň o kúsok jedla. Moje túžby a viera v seba samého ma dostali pred rokmi sem na Slovensko. Odvtedy každý deň pracujem na svojom sne, liečiť ľudí a prinášať im pokoj a harmóniu priamo do ich sŕdc.

Ďakujem , že ste našimi klientami.  Vždy keď vidím, ako odchádzate zdraví a spokojní viem, že môj životný cieľ má veľký význam.

Teším sa na vás v Sanasume

Ruwan Chamara Liyanage